Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Güneşli’ye yağmur suyu drenajı
13 Kasım 2015, Cuma - 13:16Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin Hastane Caddesi ile Mehmet Atay Caddesi arasında bulunan bölüme yağmur suyu drenaj çalışması yapılıyor.
Kepez Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalarda kış ayları öncesi alt yapıda önlemler alınıyor. Yaklaşık olarak 800 metre uzunluğunda bir yağmur suyu drenajını kapsayan çalışmada yer altına yağmur suyu tahliye edecek bir hat döşeniyor.
Asfalt yenileme çalışması yapılacak olan hastane bağlantı yolunda gerçekleşen çalışma, Kepez’de kış aylarında sorun yaşanmaması için önlem teşkil ediyor. Kısa zamanda tamamlanacak olan çalışmaların, bölgedeki yağmur suyu problemini çözmeyi amaçlayarak bu kışa yetişmesi planlanıyor.