Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in sultanları tüm gruplarda namağlup
13 Kasım 2015, Cuma - 10:26Küçük, Yıldız ve Genç gruplarında mücadele eden Kepez Belediyespor Voleybol takımı, elde ettikleri başarılarla hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Küçük, ve Genç grup 4\'te 4, Yıldız kategorisinde mücadele eden Kepez\'in minik sultanları 3\'te 3 yaparak namağlup bir şekilde yoluna devam ediyor.
Kepez Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel,\" Yıldız, Küçük ve Genç takımlarımızın başarıları Kepez Belediyespor\'un alt yapıya verdiği önemi gösteriyor. Küçük, Yıldız ve Genç takımımız namağlup yoluna devam etmektedir. Yaş grubu Küçük, Yıldız ve Genç kategorisindeki küçük sultanlarımız, hedefine emin adımlarla ilerliyor.\"diye konuştu.
3 kategoride başarılı olan Küçük Sultanların Kepez Belediyespor\'un alt yapıya verdiği önemi gösterdiğini vurgulayan Yüksel, \"Bu güne kadar iki kategoride şampiyon olan Kepezin Küçük Sultanları, bu yıl 3 kategoriye de göz dikti.\"dedi.