Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in sultanları yine galip
9 Kasım 2015, Pazartesi - 13:33Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 3’üncü Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, Aydın Büyükşehir Belediyespor deplasmanından 3-0’lık galibiyetle döndü. Aydın Büyükşehir Belediyesi Spor Salonu’nda saat 14:30’da başlayan karşılaşmada, sultanlar ilk seti 10-25 farkla bitirdi. İkinci seti 21-25, üçüncü seti de 21-25 önde kapatan Kepez’in Sultanları ligin 4’üncü haftasında 4’te 4 yaptı.
Maç hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, “ Haftalardır galibiyet serisi yakalayan Sultanlarıma göstermiş oldukları çabadan ötürü kutluyorum. Güzel bir maç oldu. 3 seti de güzel sayılarla kapattık.” diye konuştu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ise “Aydın Büyükşehir Belediyespor deplasmanından galibiyetle döneceklerinden emindim ve de öyle oldu. Sultanlarımı tebrik ediyorum.” dedi.