Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez Namağlup lider
9 Kasım 2015, Pazartesi - 09:11Antalya U-17 Ligi 2. grupta mücadele eden Kepez Belediyespor, Antalya Yolspor\'un evine konuk oldu. Bahtılı Spor tesislerinde oynanan karşılaşmayı Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Kulüp Müdürü Birkan Arslan, Antalya Yolspor Teknik Direktörü Musa Yüksel ve Yol Spor Teknik Sorumlusu Ömer Kıvanç izledi.
İlk yarı 2 golün kaydedildiği mücadelede Kepez Belediyespor, baskılı oyun sergilerken karşılaşmanın 2\'inci yarısından 2. golü bulan taraf Kepez oldu. Karşılaşmayı 2-1 galip bitiren Kepez Belediyespor, ligde de liderliğini en yakın takipçisine 6 puan farkla koruyor.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü U-17 Teknik Direktörü Serdar Aksoy, \"Ligin 8 haftasında ligde iddialı olan Antalya Yolspor\'un evine konuk oldu.Saha içerisinde üstün olan taraf bizdik. İlk yarı karşılaşmayı 1-1 berabere bitirdik. Bir çok gol pozisyonu bulsak da değerlendiremedik. Ancak 2 yarının başlamasıyla birlikte saha içerisinde baskıyı arttırarak, 70 dakika da 2\'inci golü bularak maçı galip bitidik.. Çok güzel bir maç oldu. Ligde en yakın takipçimize 6 puan fark açarak, namağlüp yenilgisizliğimizi devam ettiriyoruz.\"dedi.
Maç hakkında değerlendirme de bulunan Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, \" U-17 takımımızı ligde sergiledikleri mücadele ve başarılarından ötürü tebrik ediyorum. Aynı zamanda bizi Antalya Yolspor Teknik Direktörü Musa Yüksel\'e misafirperverliğinden ötürü teşekkür ederiz\"diye konuştu.
Kepez Belediyespor U-17 takımı ligin 9\'uncu haftasında Antalya Gücüspor\'u evinde konuk edecek.