Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Antalya’ya 2. havuzu da kazandırıyoruz
6 Kasım 2015, Cuma - 15:32İhale bedeli 2 milyon 077 bin lira olan açık yüzme havuzu ve sosyal tesisin temelini törenle attık.
Başkan Hakan Tütüncü, törende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Mahallelerimizde yüzme sporunu yaygınlaştırmak; gençlerimizi, çocuklarımızı, kadınlarımızı ve mahalle sakinlerimizi yüzme sporu ile daha iyi ortamlarda buluşturabilmek için projelendirdiğimiz semt yüzme havuzu ve sosyal tesislerinin birincisinin inşasını başlattık. Kepez’de deniz yok ama Kepez’in insanlarını denizin nimetlerinden istifade ettirmek, yüzme sporuyla buluşturmak, suya kavuşturmak en önemli hedeflerimizin başında geliyor.
Tesiste neler var
Fabrikalar Mahallesi Fikri Erten Caddesi’nde 7 dönüm araziye inşa edilen tesiste, 8 kulvarlı 1200 m2’lik yetişkin havuzu, çocuk havuzu, 360 m2 sosyal tesis, havuz başı sosyal etkinlik alanı ve 2 adet kafe olacak.
Acık yüzme havuzu projesinde çocukların Başkan Hakan Tütüncü’den isteği olan kaykay pisti de karşılanıyor. Tesiste 2 bin 500 m2’lik alan kaykay alanı ve model araç pisti olarak düzenleniyor. Otoparkın da bulunacağı tesiste, oturma alanları, çocuk oyun parkı da yer alacak. Tesisin, 2016 Nisan ayında tamamlanması planlanıyor.