Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’de Şakir Filiz’e yeni görev
6 Kasım 2015, Cuma - 14:48Kepez Belediyesi Spor Kulübü\'nün 1997 yılından itibaren kurucu antrenörlerinden olan ve Antalyaspor\'un altyapı kordinatörlüğünü de yapan Şakir Filiz, Kepez Belediyespor\'un futbol Genel Koordinatörlüğüne getirildi. Futbolu çok iyi bilen ve aynı zamanda Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Antalya Şube Başkanı olan Şakir Filiz, Kepez\'de futbol üzerine yaptığı projelerle de dikkat çekiyor.
Geçtiğimiz yıl ilkokul ve ortaokullarda yetenek taraması yapan Kepez Belediyespor, keşfedilmemiş yetenekleri 6 yaşından itibaren yetiştirip Türk futboluna kazandırmak istiyoruz.\"şeklinde konuştu.
Filiz, \"Kepez Belediyespor, futbol olarak Süper Amatör Lig\'de ve alt yapı kategorilerinde bir çok takımları var. Bünyemiz de bulunan takımlara da keşfettiğimiz genç yetenekleri yerleştiriyoruz. Bu yıl özellikle alt yapı takımlarımıza diğer kulüplerden oyuncu transfer etmedik. Hep kendi yetiştirdiğimiz çocuklar. Yapmış olduğumuz projelerle de genç yetenekleri keşfetmek için onlar bize gelmiyor, biz onların ayağına gidiyoruz. Çünkü bizim futbolcu tarama yaşımız 6 yaşından itibaren başlıyor. Ve burada yetiştirdiğimiz çocuklar hem kendi alt yapımız için hem de Türk futbolu için çok önemli. \"dedi.
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, \"Biz kulüp olarak kurumsal bir çatı altında birleştik. Herkesin bir uzmanlık alanı var ve herkes kendi işini yapıyor. Buda tabi ki başarıyı getiriyor. Yıllarını ve emeklerini bu kulübe vermiş olan bir kişinin de fikirleri bizim için önemlidir. Bu nedenle Kepez\'de artık futbol denilince Şakir Filiz akla geliyor.\" dedi.