Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Sultanlar galibiyeti üçledi
1 Kasım 2015, Pazar - 11:46TVF 2015-2016 sezonunun 3. haftasında İzmir takımı Gazi Gençliksporu konuk eden Kepez Belediyespor Bayanlar Voleybol takımı, galibiyetleri seriye bağladı. Türkiye Voleybol Federasyonu 3.lig de mücadele eden Kepez Belediyespor, Gazi Gençlikspor\'u 3-0 mağlup etti.
Turgut Özal Spor Salonu\'nda saat13.00\'da başlayan karşılaşmada Kepez\'in Sultanları 3 sette de farkını ortaya koyarak, rakibine sayı üstünlüğü vermedi. 3 seti de 25-23\'lük sayılarla bitirerek maçı alan Kepez Belediyespor, ligin 3\'üncü haftasında 3 İzmir takımını mağlup etmeyi başardı.
Maç hakkında düşüncelerini aktaran Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel,\" Kepez Sultanları seri galibiyete devam ediyor. 3 haftadır İzmir takımlarını mağlup eden Sultanlar, 2\'inci Lig hedefine emin adımlarla ilerliyor.\"diye konuştu.
Kepez\'in Sultanları önümüzdeki hafta Aydın Büyükşehir Belediyespor\'a konuk olacak.