Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
TB2L heyecanı galibiyetle başladı
30 Ekim 2015, Cuma - 11:40Gemlik Gücümspor, Kepez Belediyespor karşılaşmasıyla başlayan Türkiye Erkekler Basketbol 2\'inci Lig\'i heyecanlı başladı. 29 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet\'in 92\'inci yılında Bursa\'dan galibiyetle dönen Kepez\'in dev adamları, Gemlik Gücümspor\'u evinde 69-73 mağlup etti.
Karşılaşma Bursa Gemlik Spor Salonu\'nda oynandı. 4 seti farkla kapatan Kepez\'in dev adamları sezonun ilk karşılaşmasına iyi bir moralle başlamış oldu.
Sezonun ilk maçı hakkında düşüncelerini aktaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, \"Geçtiğimiz sezon play-off karşılaşmalarında elenen basketbol takımımız bu yıl sezonda iddialı bir ekip olduğunu ilk karşılaşmada gösterdi. Emeği geçen teknik ekibi ve oyuncularımı tebrik ediyor. Başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.\"diye konuştu.