Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Barış Manço Ödülleri iki yaşında
28 Ekim 2015, Çarşamba - 09:51Kepez Belediyesi’nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği Kepez Belediyesi Liselerarası Barış Manço Müzik Ödülleri’nin başvuruları 19 Kasım 2015 tarihinde başlıyor.
Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören yarışma, bu yıl da aynı coşkuyla devam edecek. Kepez’in yetenekli gençlerinin keşfedilmesini sağlayan yarışma, aynı zamanda il genelindeki diğer liseleri de kapsıyor. Yarışmaya il genelinde Kepez, Muratpaşa, Aksu, Konyaaltı ve Döşemealtı’nda bulunan lise ve dengi okullarda eğitim gören öğrenciler katılabilecek. 19 Kasım’da başlayacak olan başvurular 8 Ocak’ta son bulacak. 24 Şubatta düzenlenecek final gecesi ile ödüller sahiplerini bulacak. Yarışmada 1’inciye 4 bin, 2’nciye 3 bin, 3’üncüye 2 bin lira para ödülü verilecek.
Anadolu Rock müziğinin öncülerinden olan Barış Manço’ya hayranlığıyla bilinen Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, yarışmanın gelenekselleşerek her yıl yapılacağını ve gençlerin sanatla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi.