Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepezspor Namağlup
27 Ekim 2015, Salı - 09:37Kepez Belediyespor Süper Amatör Lig 2015-2016 sezonu namağlüp takım olarak ligde yerini koruyor. Lig\'in 1. haftası BAY olan Kepez Belediyespor 2. haftadan itibaren yakaladığı başarıyı halen sürdürüyor. BAL ( Bölgesel Amatör Lig) hedefine emin adımlarla ilerleyen Kepez Belediyespor, içeride ve dışarıda sergilediği oyunlar ile rakiplerine kök söktürüyor.
Ligin 5. haftası Konaklı Belediyespor\'u Hasan Doğan Stadyumu\'nda ağırlayan Kepez Belediyespor, rakibini 2-1 mağlup etti. Saat 15:00\'da başlayan karşılaşma\'da ilk golü 20\'inci dakika da Kepez Belediyespor oyuncusu Ahmet Gülgün filelerle buluşturdu. Maçın 28\'inci dakikasında Konaklı Belediyespor\'un gölüyle durum eşitlenirken 38\'inci dakika da Kepez Belediyesporlu Cengiz Şen\'in penaltı vuruşuyla karşılaşmanın ilk yarısı 2-1 sonuçlandı.
İkinci 45 dakikalık dilimde her iki takımda gol bulamazken kazanan Kepez Belediyespor oldu.
Kepez Belediyespor Ligin 6. haftasında Gazipaşa Belediyespor\'un konuğu olacak.