Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez, Sanayispor’u 4-2 mağlup etti
20 Ekim 2015, Salı - 12:352015-2016 sezonuna hazırlıklı giren Kepez Belediyespor Süper Amatör Lig\'in 4\'üncü haftasında galibiyet zincirine bir halka daha ekledi. Hasan Doğan Stadyumu\'nda oynanan karşılaşmayı, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve Kulüp Müdürü Birkan Aslan protokol izledi.
İlk yarı 2-2 beraberlikle sonuçlanan karşılaşmada ilk golü Kepez Belediyespor 12\'inci dakika da topu filelerle buluşturdu. Ardından 20\'inci dakika da rakip takım Sanayispor durumu 1-1 eşitlese\'de 27\'inci dakika da Kepez Belediyespor durumu 2-1 yaptı. Her 10 dakikalık dilimde gollü geçen karşılaşma da Sanayispor 43\'üncü dakika da skoru 2-2 eşitledi ve ilk yarı beraberlikle sonuçlandı.
İkinci yarı da çekişmeli geçen karşılaşmada Kepez Belediyespor birçok gol pozisyonu yakalasa da topu filelerle buluşturamadı. İkinci 45 dakikalı sürenin son dakikalarına gelindiğinde Kepez Belediyespor\'dan Cengiz\'in penaltı vuruşu rakip karşısında 3-2\'lik üstünlük sağladı. Hakem\'in maçı uzatmalara götürmesi nedeniyle 90+\'da Kepez Ali Baştürk\'ün golüyle karşılaşmayı 4-2 galip bitirdi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı ve aynı zaman da Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Ünlüoğlu, \"Takımımız Ligin 4\'üncü haftasında galibiyet zincirini bozmadı ve Antalya Sanayispor\'u 4-2 mağlup etti. Saha içerisinde mücadele eden bütün sporcularımı tebrik ediyorum.\" diye konuştu.