Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü minik müzisyenleri yüreklendirdi
7 Ekim 2015, Çarşamba - 10:45Yaş grubunun küçüklüğü nedeniyle Türkiye’de tek olan Kepez Belediyesi Antalya Çocuk Senfoni Orkestrası’nı ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, minik müzisyenleri yüreklendirdi. Yaşları 9 ile 16 arasında değişen ve çoğunluğunu Kepez ilçesinde ikamet eden çocukların oluşturduğu orkestra, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ndeki stüdyolarında konserlerine hazırlanıyor.
Müziğin disipliniyle yetişiyorlar
Hem eğitmenleri, hem de şefleri olan Engin Beslek yönetiminde birlikte uyum içinde besteleri seslendirmeyi öğrenen çocuklar, evrensel müziğin disiplini altında yetişiyor. Buradaki müzik çalışmalarının hem okullarında, hem de özel yaşamlarına kendilerine katkı koyduğunun farkında olan çocuklar, dünyayı daha geniş bakış açılarından görebiliyor.
Akranlarınıza örnek oluyorsunuz
Kültür merkezindeki bir toplantı sonrası orkestranın prova yaptığını öğrenen Başkan Tütüncü, sonraki randevusunu erteleyerek, çocukların yanına gitti. Hem öğrencilerin, hem de öğretmenlerinin hatırını soran Tütüncü, herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Antalyalı diğer çocuklara güzel bir örnek olduklarını anlatan Tütüncü, genç müzisyenlere başarı dileklerini ifade etti.