Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in Sultanları sezona hazır
3 Ekim 2015, Cumartesi - 21:2718 Ekim\'de İzmirspor\'u evinde konuk edip ligin açılışını yapacak olan Kepez Belediyespor, hazırlık için Denizli ve Manisa\'da hazırlık maçı yapacak.
Türkiye Voleybol Federasyonu 3\'üncü Lig 2015-2016 sezonu 18 Ekim\'de başlıyor. Lig\'de yer alan takımlar hazırlıklarını sürdürürken Kepez Belediyespor\'un sultanları süreci hazırlık maçları yaparak değerlendiriyor.
18 Ekim\'de İzmirspor\'u evinde konuk edip ligin startını verecek olan Kepez\'in Sultanları, Denizli ve İzmir\'de oynanacak hazırlık maçları için dün sabah yola çıktı. Aynı gün Denizli Gençlikspor\'la hazırlık maçı yapacak olan Sultanlar, Pazar günü saat 13:00\'da Manisa Alaşehir Belediyespor ile Belediye Spor Salonunda ter dökecek.
Kepez Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Necdet Yüksel, \" Bu yıl yine iddialı bir sezon olacak. Altyapımızdan yetiştirdiğimiz oyuncularımız takımımızda çoğunlukta. Bu da bizi sevindiriyor. Altyapımızdan Türk sporuna kazandırdığımız değerlerle 3\'üncü Lig\'de mücadele etmek kolay değil.\"dedi.
Yüksel, \"18 Ekim\'de başlayacak olan müsabakalar öncesi prova amaçlı Denizli Gençlikspor ve Manisa Alaşehir Belediyespor\'la hazırlık maçı yapacağız. Lig\'de mücadele edecek olan takımlara şimdiden başarılar dilerim.\"diye konuştu.