Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü kurban kesim yerlerini denetledi
24 Eylül 2015, Perşembe - 16:02Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, 6 kurban kesim noktasını hem denetledi, hem de hemşerileriyle bayramlaştı. Bürokratları ile birlikte ilk olarak Zafer Mahallesi’ndeki kapalı pazar alanına giden Başkan Tütüncü, Zabıta Müdürü Ali Arslan’dan bilgi aldı. Ardından vatandaşlarla selamlaşan Tütüncü, belediye olarak bir hizmet eksikliği yaşanıp yaşanmadığını sordu. Çocuklara da çikolata dağıtan Tütüncü, karşılaştığı her yaştan ve kesimden olan hemşerilerinin gönlünü aldı.
Güzel bir bayram geçiriyoruz
Vatandaşların herhangi bir ihtiyacı olup olmadığını yoklarken bir yandan da bayramlaşmış olduklarını belirten Tütüncü, “Güzel bir bayram havasını teneffüs ediyoruz. En yoğun kesim noktamız olan Zafer Mahallesi’ndeki kurban kesim noktamız, son derece hijyenik ve vatandaşlarımızın ihtiyacına talep verecek düzeyde. Herkesin birbiriyle bayramlaştığı, paylaştığı güzel bir ortam var burada.” dedi.
Tek tek ziyaret etti
Zafer Mahallesi’ndeki noktada isteyen vatandaşlara ücretsiz kurban kesimi hizmeti de sunduklarını açıklayan Tütüncü, toplam 6 noktada ise zabıta, temizlik ve kurban kesme kolaylığı gibi hizmetler sunduklarını söyledi. Tütüncü, yaklaşık 300 küçükbaş, 100 kadar da büyükbaş kurbanlığın ücretsiz kesildiği Zafer Mahallesi’nden sonra, Yenidoğan, Teomanpaşa, TOKİ, Varsak Karşıyaka ile Varsak’taki Perşembe pazarı alanını ziyaret etti.
Şehitlerimizi andı
Tütüncü bayram mesajı olarak; “Tüm İslam aleminin ve Antalyalıların bayramını kutluyorum. İnşallah çok güzel günlere yürüyeceğimiz günlerin başlangıcında oluruz. Bayramda özellikle şehitlerimizi de anıyorum. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun diliyorum. Ülkemize aydınlık yarınlar diliyorum.”