Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü’den gençlere tavsiyeler
21 Eylül 2015, Pazartesi - 13:34AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı Eğitim ve İstişare Toplantısı’na katılan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, genç partililere sosyal medyayı doğru kullanmayı tavsiye etti.
Belek Titanik Otel’de 2 gün süren toplantıya, medya ve tanıtımdan sorumlu gençlik kolları başkan yardımcıları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Tütüncü, tanıtımın önemini vurguladı. Günümüzde insanların algılarını sosyal medya üzerinden geçekleştirdiğinin altını çizen Tütüncü, kendisi konuşma yaparken salondaki 100 kişinin 50’sinin elindeki telefonlardan sosyal medyaya bakmasına işaret etti.
Tütüncü “Bu artık modern dünyanın getirdiği bir netice. O halde, burada nasıl doğru olarak yer almamız gerekiyorsa bunu tespit etmemiz gerekiyor. Hareketimiz, davamız açısından o çalışmaları en iyi şekilde ortaya koymalıyız.” dedi.
Partililerin sosyal medyayı doğru kullanamadığını dile getiren Tütüncü, genç partililere şöyle konuştu, “İktidar partisinin gençlik kolları olarak, bizim anlayışımızda üslubumuz, sosyal medyada amiyane bir sohbeti- atışmayı sürdürmek değil, kendimizi ve geçmişte yaptığımız başarılı çalışmaları anlatmak olmalı.\" diye konuştu.