Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’in okul ve camileri tertemiz
18 Eylül 2015, Cuma - 13:26Kepez’de bulunan camiler ve okul binaları Kepez Belediyesi ekipleri tarafından düzenli periyotlarla temizleniyor. Yeni eğitim öğretim yılının öncesi özellikle okul binalarında Kepezli öğrencilere pırıl pırıl bir eğitim için kolları sıvayan Kepez Belediyesi temizlik ekipleri, her gün camilerin iç temizliğinin yanı sıra tuvaletleri, şadırvanı ve bahçesinin temizliğini de gerçekleştiriyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez halkının hizmetin en iyisine layık olduklarını ifade ederek; “Kepez’de halkımızın aldığı hizmetin kalitesini arttırmak için çalışıyoruz. Halkımızın daha temiz ortamda ibadet edebilmesi ve öğrencilerimizin tertemiz okullarda eğitim görmesi için temizlik çalışmamıza devam ediyoruz. Belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz ekibimizle, düzenli periyotlarla yaptığımız bu çalışmanın halkımız tarafından da benimsenmesi ve desteklenmesi de bizleri ayrıca sevindiriyor.” dedi.