Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepezli kadınlara aeorobik ve pilates
18 Eylül 2015, Cuma - 13:23Kepez Belediyesi’nin kadınlara özel düzenlediği step aerobik ve piletas kursları Kurban Bayramı’ndan sonra beş farklı noktada başlıyor. Özellikle ev hanımlarını sporla buluşturmayı amaçlayan uygulamada alanında uzman spor eğitmenleri tarafından kadınlara özel dersler verilecek.
Kepezli kadınların hem sosyal yaşamını hem de fiziksel olarak sağlıklı bireyler olmasını sağlayacak dersler, 28 Eylülde Kepez ilçesinde beş farklı noktada gerçekleşecek. Kanal Mahallesi spor salonu, Şafak Yıldırım Bayazıt İlköğretim Okulu, Varsak Orta Okulu, Beşkonak İlköğretim Okulu ve Turgut Özal Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek uygulamaya kontejyan sınırlaması olmadan tüm Kepezli kadınlar, 28 Eylül itibari ile kayıt yaptırarak katılabilecek.