Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez\'den şehitlerimize 156 camii\'de mevlid
17 Eylül 2015, Perşembe - 09:02Kepez Belediyesi, Kepez İlçe Müftülüğü işbirliğiyle ilçedeki tüm camilerde aziz şehitlerimiz için mevlid-i şerif okutulacak.
lçedeki 156 camide 18 Eylül Cuma günü saat 12.00’de, şehit asker ve polislerimiz için mevlit okutulacak. Son günlerde yaşanan terör saldırıları nedeniyle vatan uğruna şehit olanların yad edileceği bugünde, katılımın fazla olması bekleniyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, vatandaşlarla birlikte mevlid-i şerif dinleyecek ve ardından Cuma namazı kılınacak. Mevlit sonrası cami çıkışında vatandaşlara lokum ikram edilecek. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için Hakka yürüyen şehitlerimizin rahbetle anılacağını ifade eden Başkan Tütüncü, \"Vatan evlatları şehitlerimizin aziz ruhları için Kepez ilçemizde bulunan 156 camimizde mevlid-i şerif okutacağız. Duyarlı tüm vatandaşlarımızı ilçemizde bulunan camilerimize bekliyoruz. Şehitlerimize Allah\'dan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum.\" diye konuştu.