Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez’de 5 semt spor kompleksine temel atılıyor
8 Eylül 2015, Salı - 12:59Kepez Belediyesi’nin 5 mahallede yaptıracağı semt spor komplekslerine Odabaşı Mahallesi’nde temel atma töreni düzenlenecek. Perşembe günü saat 11.00’de Odabaşı Mahallesi Hacı Osman Cami arkasında düzenlenecek törenle, Gazi, Ayanoğlu, Fatih, Odabaşı ve Kızıllı Mahallelerindeki semt spor komplekslerinin yapımına başlanacak. FİFA standartlarında futbol sahası, basketbol sahası, soyunma odaları, açık hava spor alanı, çocuk oyun alanı, yürüyüş ve koşu parkuru ve kafetaryadan oluşan kompleks, Antalya’da benzersiz olacak.
Sporu sevdirmek istiyoruz
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün ikinci dönem için vaat ettiği 70 projeden biri olan semt spor sahaları, sadece bulundukları mahalle sakinlerini değil, çevre mahalleleri de mutlu edecek. Özellikle Kepezli gençleri spor yapma alışkanlığı yaratacak bir spor politikası güden Başkan Tütüncü, “Hemşerilerimizin güvenli ve uygun şartlarda spor yapabilmelerini istiyoruz. Sporu sevdirmek suretiyle, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.