Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
Tütüncü’nün Antalyaspor formaları sünnet çocuklarına
7 Eylül 2015, Pazartesi - 23:43Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyaspor’a destek olmak için aldığı lisanslı formaları davet edildiği sünnet düğünlerinde çocuklara hediye ediyor. Hemen her fırsatta Antalyalıların şehrin takımları olan Antalyaspor’u desteklemeleri gerektiği vurgusu yapan Başkan Tütüncü, kulübe destek olmak amacıyla 5 bin tane lisanslı taraftar forması almıştı. Bu formaları belediyesinin düzenlediği spor okulları öğrencilerine ve spor turnuvalarına katılan çocuklara hediye eden Tütüncü, davet edildiği sünnet düğünlerinde de, sünnet çocuklarına taraftar forması hediye ediyor.
Kentlilik bilinciyle Antalyasporluyuz
Antalya’nın girişi Kepez Varyantı üzerindeki Kepez Kent Ormanı’na geçen yıl 9X6 metre boyutunda dev Antalyaspor bayrağı astıran Tütüncü, kentlilik bilinci ve hemşehrilik hukuku gereği tüm Antalyalıların Antalyaspor’un yanında olması gerektiğini söyledi. Şehrin önemli bir değeri ve markası halini alan Antalyaspor’u her zaman destekleyeceğini vurgulayan Tütüncü, Antalyalıları, Antalyaspor mağazalarından alışveriş yaparak şehir takımlarına destek vermeye davet etti.