Son Haberler
- Başkan Kocagöz, vaat ettiği projeleri gerçekleştirmeye devam ediyor
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- CHP Genel Başkan Yardımcısı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e hizmet teşekkürü
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
AKBB Bosna-Hersek\'de gönülleri fethetti
2 Eylül 2015, Çarşamba - 13:15Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) kurulduğu günden beri en parlak dönemini yaşarken, \'Evladı Fatihan\' Bosna-Hersek\'e teknik gezi düzenledi. 24 belediye başkanı ve 12 meclis üyesinin katıldığı gezinin ilk durağı eski devlet başkanı merhum Aliya İzzetbegoviç\'i ve şehitlerin mezarlarını ziyaret etti.
Ardından Poçitel ve Mostar şehirlerine geçen heyet Mostar\'da Başkonsoloslğu ziyaret etti. Ardından Kepez Belediyesi\'nin kardeş şehri Stari Grad Belediyesini ziyaret eden Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, burada Belediye Başkanı İbrahim Hadzibajzic ile kardeş şehir ilişkileri konusunda istişare gerçekleştirildi. Tütüncü ve beraberindeki heyet, Başkent Saraybosna Büyükelçisi Cihad Erginay\'ı konsolosluk binasında ziyaret etti. Bosna-Hersek Belediyeler Birliği\'ne geçen Başkan Tütüncü ve heyet yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Bosna-Hersek Cumhurbaşkanı Bakir İzzetbegoviç\'e nezaket ziyaretinde bulundu. Gezinin hedefine ulaştığını, yapılan görüşmelerin olumlu sonuçlandığını ifade eden Başkan Tütüncü, \"Atalarımızdan miras aldığımız Bosna-Hersek\'e düzenlediğimiz gezi çok faydalı oldu. Üye belediye başkanları ve meclis üyelerimizin katılımı ile gerçekleşen teknik gezide önemli kazanımlar elde ettik.\" diye konuştu.
Tarihi ve turistik yerlerin ziyaretinin ardından heyet Türkiye\'ye geri döndü.