Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepezliler huzur buldu
20 Haziran 2015, Cumartesi - 13:30Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında 2’inci günde Konya Mevlana Sema Grubu ve Türk Tasavvuf Musikisi Topluluğu verdiği konserle, Kepezliler huzur dolu bir gece yaşadı.
11 ayın sultanı Ramazan ayının ilk günlerinde Kepez Belediyesi’nin etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.
Ramazan’ın 2’inci gününde Konya Mevlana Sema Grubu ve Türk Tasavvuf Musikisi Topluluğu’nun verdiği konserle manevi huzura ulaşan vatandaşlar unutulmaz bir akşam yaşadı.
Hacivat Karagöz sahnede
Ramazan ayının olmazsa olmaz gösterilerinden olan Hacivat ile Karagöz gölge oyunu, çocukları gülme krizine soktu. Teknoloji çağında artık sadece Ramazan etkinliklerinde karşımıza çıkan Hacivat ve Karagöz oyunu, Kepez’in düzenlediği Ramazan etkinliklerinde çocuklar ile bir arada oluyor.
Tasavvuf musikisi gönülleri titretti
Kepez’in Ramazan etkinliklerinde Türk Tasavvuf Musikisi Topluluğu’da konser verdi. Devlet sanatçısı Hüseyin Kubilay Öztuğ’un söylediği eserlerle kulaklarının pası silinen Kepezliler, Konya Mevlana Sema Grubu’nun gösterisiyle huzur dolu bir gece yaşadı.