Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’in ilk star konuğu Serttaş
19 Haziran 2015, Cuma - 12:21Kepez Belediyesi’nin Hasan Doğan Stadı yanında düzenlediği ramazan etkinliklerinin ilk ünlü konuğu Bülent Serttaş, 20 Haziran’da Türküseverlerle buluşacak.
Türk halk müziği sanatçısı ve söz yazarı türkücü Bülent Serttaş, saat 22.00’de en sevilen türküleri seslendirecek.
Her gün Hacivat- Karagöz gösterisi
Her gün Hacivat- Karagöz gösterisiyle Ramazan nostaljisinin yaşatılacağı alanda oluşturulan, çocukların da eğlenebilmesi için mini lunaparka yer ayrıldı. Büyüklerin alışveriş yapabileceği stantların da yer aldığı alanda, Ferhat Göçer, İsmail YK, Sinan Yılmaz, Başkal gibi ünlü sanatçıların konserlerinin yanı sıra yerel sanatçılar da performans sahneleyecek.
Her yaşa hitap ediyor
Kepez Belediyesi’nin geleneksel hale gelen ve 30 gün süren ramazan etkinliği programında, konserler, şiir dinletileri, geleneksel gösteri sanatları, dini sohbetler, hemşeri geceleri ve orta oyunlar Antalyalılarla buluşacak. Her yaştan ve kesimden Antalyalının keyif alacağı bir program hazırlandığını belirten Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliklere herkesi davet etti.