Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez Yaz Spor Okulu’na büyük ilgi
17 Haziran 2015, Çarşamba - 11:131 Temmuz\'da başlayacak spor okullarına kayıt yaptırmak için Kepez Belediyesi Spor Kompleksi\'ne müracaat edilecek.
Geçtiğimiz hafta 2014-2015 Eğitim öğretim dönemi sona ermesiyle yaz spor okullarına yönelik ilgi arttı. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, güreş ve tekvando branşlarında eğitim veren Kepez Belediyesi Spor Kulübü’ne kayıt için Kepez Belediyesi Spor Kompleksi\'ne müracaat edip kayıt formunu doldurmak yeterli olacak.
Bu yaz çok eğleneceğiz
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, \" Yaz döneminde spor okullarımızda, öğrencilerimizle birlikte çok güzel vakit geçireceğiz. Sporcu fabrikası gibi çalışan Kepez Belediyespor Kulübü\'nde hem spor yapmanın keyfini hem de öğrencilerimize vereceğimiz eğitimlerle, yeteneklerini keşfetmelerini sağlayacağız.\"dedi.
Hedef 3 bin öğrenci
Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, bu yıl hedefimiz 3 bin öğrenciyi sporla buluşturarak, \"Yaz spor okullarımızda çocukların, sağlıklı ve sporcu ahlakı almış bireylere dönüşmelerine yardımcı olacağız.\" diye konuştu.