Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’in başarılı öğrencileri yine ödülleniyor
15 Haziran 2015, Pazartesi - 11:34Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün tüm ülkeye örnek olacak eğitime katkı projelerinden birisi, 7. Geleneksel Karne Şöleni başlığıyla gerçekleşiyor.
Hasan Doğan Stadı’nda 16 Haziran\'da saat 20.00’de başlayacak şölende, pop-rock grubu Gece Yolcuları ve Ersin Şov öğrencileri coşturacak. Gecede okullarında dereceye giren öğrencilere, vitesli bisiklet hediyeleri Başkan Tütüncü tarafından takdim edilecek.
Eğitim camiasının takdirini kazanıyor
Kepez Belediyesi’nin ‘Başarıyı Ödüllendiriyoruz’ sloganıyla sürdürdüğü şölene herkesi davet eden Başkan Tütüncü, ilçesindeki okulların alt ve üstyapı hizmetleri, donanımlarını arttırma, çeşitli geziler ve yıl sonu eğlenceleri gibi katkılarıyla eğitimci camiasının takdirini kazandı. Öğrencilere çeşitli ödüller vererek başarıya teşvik etmeyi hedeflediklerini belirten Tütüncü, “Kepez’de eğitimde ciddi manada başarılara imza atıldı. Bugüne kadar yaklaşık iki bine yakın bisikleti her yıl karne şölenlerinde, öğrencilerimize verdik. Bundan sonra çok daha başarılı eğitim-öğretim yılları geçiririz.” diye konuştu.
Tütüncü’den başarı beklentisi
Öğrencilerden derslerine çok çalışarak vatana ve millete faydalı birey olmalarını beklediğinin altını çizen Tütüncü, “Öğrencilerimizin derslerine çok daha iyi çalışarak, kendilerine sunulan imkanları en iyi şekilde kullanarak, başarılı olmasını gönülden temenni ediyorum. Çocuklarımızın yaz tatilini en güzel şekilde geçirip, yeni öğretim yılında daha da başarılı olmak için elinden gelen gayreti göstereceğine inanıyorum.” dedi.