Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Tütüncü ailesi oyunu kullandı
8 Haziran 2015, Pazartesi - 15:16Başkan Tütüncü, oyunu kullanacağı sınıfa doğru giderken vatandaşlarla tokalaşıp sohbet etti. Sandık görevlilerine başarılar dileyen Tütüncü, oy kullanma kabinine kızı Zeynep Hatice ile gitti. Tütüncü, daha sonra 1411 No\'lu sandıkta oyunu kullandı. Tütüncü, oy pusulasının olduğu zarfı sandığa kızıyla birlikte attı. Böylece Zeynep Hatice, ilk demokrasi deneyimini yaşamış oldu.
Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı açıklamada \"7 Haziran seçiminin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Yeni Türkiye ideali yolunda, 7 Haziran akşamı kazanan Türkiye ve milletimiz olacak.\" dedi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 25. dönem milletvekili genel seçimi için oyunu Hüseyin Avni Çöllü Okulu\'nda kullandı. Başkan Tütüncü, oyunu sandığa kızı Zeynep Hatice ile attı.
Başkan Hakan Tütüncü, Hüseyin Avni Çöllü Okulu\'na eşi Dr Ayşe Tütüncü ve kızı Zeynep Hatice ile geldi. Başkan Tütüncü, oyunu kullanacağı sınıfa doğru giderken vatandaşlarla tokalaşıp sohbet etti. Sandık görevlilerine başarılar dileyen Tütüncü, oy kullanma kabinine kızı Zeynep Hatice ile gitti. Tütüncü, daha sonra 1411 No\'lu sandıkta oyunu kullandı. Tütüncü, oy pusulasının olduğu zarfı sandığa kızıyla birlikte attı. Böylece Zeynep Hatice, ilk demokrasi deneyimini yaşamış oldu.
Başkan Hakan Tütüncü, yaptığı açıklamada \"7 Haziran seçiminin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Yeni Türkiye ideali yolunda, 7 Haziran akşamı kazanan Türkiye ve milletimiz olacak.\" dedi