Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez Belediyespor U-19 A klasmanında
30 Mayıs 2015, Cumartesi - 22:22Kepez Belediyespor U-19 futbol takımı klasman müsabakalarında şampiyonluğunu ilan ederek bir üst gruba yükseldi.
Bu yıl U-19 B klasmanında mücadele eden Kepez Belediyespor, kendi grubunda 14 müsabakaya çıktı. 7 takım arasında oynanan karşılaşmalarda liderliği elinde tutan Kepez Belediyespor, Güneyspor ile şampiyonluk maçına çıktı.
Karşılaşmada rakibine şans vermeyen Kepez\'in genç kramponları, rakibinin 10-1 mağlup ederek 28 puanla şampiyon oldu. Kepez Belediyespor Teknik Direktörü Ramazan Kafes gözetiminde çalışan sporcular, gelecek yıl U-19 A klasmanında ter dökecek.
Sporcu fabrikasıyız diyerek amatör sporların ve sporculara verdiği değeri anlatan Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, \" Sezon boyunca iyi bir mücadele örneği gösteren takımımızın sporcusundan teknik kadrosuna herkesi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.\"dedi.