Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Karatay’da mezuniyet coşkusu
26 Mayıs 2015, Salı - 11:07Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen mezuniyet gecesine okul öğrencileri ve velileri tam kadro katıldı.
Tütüncü’nün daha önceden müjdesini verdiği gecede mezuniyet cüppelerini giyen genç öğrenciler, aynı sıraları paylaştıkları arkadaşlarıyla duygu dolu anlar yaşadı.
Başkan sözünde durdu
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce söyleşi etkinliği kapsamında ziyaret ederek, mezuniyet gecesi sözü verdiği öğrencilerle coşkulu gecede bir araya geldi. Yeni bir döneme başlayan öğrencilere seslenen Başkan Tütüncü, “Hepinizi hayata uğurluyoruz. Hayat boyu her şey istediğiniz gibi olsun. Sizlerin heyecanını paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum.” sözleriyle genç mezunların heyecanını paylaştı.
Öğrencilerle bol bol fotoğraf çektiren Tütüncü, gecede bir başka mutluluğu yaşayan velileri de tebrik etti. Çocuklarının mezuniyet heyecanını yaşayan öğrenci aileleri duygu dolu anlar yaşadı.
Kepler havaya
Müzik eşliğinde devam eden mezuniyet gecesinin en heyecanlı anı ise kep fırlatma merasimi oldu. Lise hayatını sonlandırarak üniversite yolunda başarılı adımlar atan yeni mezunlar, büyük bir heyecanla mezuniyet keplerini havaya fırlatarak, hayatlarında yeni bir döneme adım attı. Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu’nu dolduran öğrenci ve velilerin mutluluğuna okul öğretmenleri de eşlik etti.