Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepezli liselere Gece Yolcuları
21 Mayıs 2015, Perşembe - 10:32Geçen eğitim- öğretim sezonunda gittiği okullarda öğrencilere yıl sonu gösterisi sözü veren Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, ilçesindeki 16 liseye istedikleri gibi bir kutlama programı hazırlattı.
Gençlerin yoğun geçen eğitim yılının stresini atarak üniversiteye hazırlanmalarını istediğini belirten Başkan Tütüncü, liselilerin bir sonraki eğitim sezonuna moralli başlamasını istediğini söyledi.
İlk gece Cevdet Demirkol’a
Bölgedeki 16 lisenin 6’sı, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu’nda ünlü rock grup Gece Yolcuları konseriyle eğlenecek. Kalan 10 lisenin öğrencileri ise, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde Özkan Karaeroğlu ve Orkestrası grubunun sahne alacağı gecelerde bir araya gelecek.
Erdem Bayazıt’ta 10 lise eğlenecek
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde geriye kalan liseler ise şöyle; 25 Mayıs Varsak Anadolu Lisesi, 26 Mayıs Nazima Baki Saatçioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 30 Mayıs İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi, 1 Haziran Nevzat-Levent Saygan Anadolu Lisesi, 2 Haziran Ayten Çağıran Meslek Lisesi, 3 Haziran Metin Çiviler Anadolu Lisesi, 5 Haziran Baraj Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, 8 Haziran Kepez Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, 9 Haziran Hızır Reis Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi.
Açık havada eğlenecekler
Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu’nda eğlenecek liseliler ise şunlar; Karatay Anadolu Lisesi 25 Mayıs’ta, Toros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 27 Mayıs’ta, Çağlayan Anadolu Lisesi 28 Mayıs’ta, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 30 Mayıs’ta, Kepez Anadolu Lisesi 31 Mayıs’ta, Hüsniye Özdilek Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 2 Haziran’da. Bu grubun gecesinde Gece Yolcuları konseri olacak.