Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez genç satranç ustalarını arıyor
13 Mayıs 2015, Çarşamba - 13:14Kepez Belediyesi’nin 4. kez düzenlediği satranç turnuvasında, bu spor dalında Kepezli öğrenciler arasındaki en yetenekliler ortaya çıkacak.
Kepez Kaymakamlığı, Kepez Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Antalya Temsilciliği işbirliğiyle, 14- 15 Mayıs’ta Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenecek turnuvaya, ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim gören 650 Kepezli öğrenci başvuru yaptı.
Federasyonun görevlendirdiği 12 satranç öğretmeninin gözetiminde, ilk gün saat 09.00’dan itibaren ön eleme karşılaşmaları yapılacak. İkinci gün ise şampiyonluk mücadeleleri verilecek. Turnuva minikler, afacanlar, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde olacak. İlk üçe giren okullara kupa, ilk üçe giren öğrencilere de madalya verilecek.