Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Tütüncü’den şiir performansı
7 Mayıs 2015, Perşembe - 10:12Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, davet edildiği Mobil Ortaokulu’nun şiir gecesinde Telgrafın Tellerini Kurşunlamalı adlı şiirini okudu.
Yenimahalle Kültür Merkezi’nde düzenlenen Yedi Bölge Türkiye adlı şiir gecesine, çok sayıda veli, şiir sevenler ile birlikte, Başkan Tütüncü ve AK Parti Kepez Başkanı Yusuf İşeri, Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan da katıldı. Öğrenciler geceyi renklendirmek adına, yörelerine göre kostümlerle küçük skeçler sunarak, şiirlerini okudu.
Müzik eşliğinde okudu
Başkan Tütüncü’nün salona gelmesiyle birlikte, hemen sahneye çıkması planlandı. Başkan Tütüncü, adını kültür merkezine verdiği Erdem Bayazıt’ın şiirini seslendirdi. Tütüncü şiiri okurken, kemanda Engin Beslek ile piyanoda Natalie Güneyik fon müzik yaptı.
Şiir performansı alkışlarla ödüllendirilen Tütüncü, okul yönetiminin sunduğu buketi de teşekkür ederek kabul etti. Tütüncü kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenleri de kırmadı.