Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Tütüncü\'ye kardeş belediyeden misafir geldi
24 Nisan 2015, Cuma - 09:31Beyarmudu Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Kepez Belediyesi’nin davetlisi olarak Antalya\'daki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenliği’ne katıldı.
Halk Danslar Topluluğu\'nda yer alan çocuklar, kardeş belediyeleri olan Kepez Belediyesi\'ni de ziyaret ettiler.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geleneksel kıyafetleri içerisindeki çocukları, meclis salonundan ağırladı. Başkan Tütüncü, yavru vatanın çocuklarını, anavatanda ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Tütüncü, çocukların, 23 Nisan Çocuk Bayramı\'nın kutlayan Tütüncü, onlara şöyle seslendi: \"Beyarmudu bizim kardeş belediyemiz. Bu nedenle Kepez, sizin belediyeniz sayılır. Sizleri çok seviyoruz. Sizleri en iyi en güzel şekilde yetiştirmek, iyi bir eğitim almanızı sağlamak belediye başkanlarının en büyük hedefidir. Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip\'in de sizleri çok sevdiğini biliyorum. İyi eğitim almış gençler olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti\'nin geleceğinde saygın bir kişi olarak yerinizi alacağınıza inanıyorum. Sizlerin yüzlerindeki tebessümle mutlu oluyorum. Sizlerden enerji alıyorum. Çocuklarımızın yüzüne neşe, gözlerine umut ışığı çok güzel yakışıyor. Gülücükleri, neşeleri büyütmek, gözlerindeki ışığı daha parlak hale getirmek bizim en önemli hedefimizdir. \"
Daha sonra Beyarmudu Belediye Meclis Üyesi Sevilay Kasapoğlu, ziyaretin anısına Başkan Hakan Tütüncü\'ye çeşitli hediyeler takdim etti.
Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.