Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den, otizmli bireylerin ailelerine müjde!
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
Kepez’de Ece Tekin Türkiye Şampiyonu oldu
22 Nisan 2015, Çarşamba - 09:48Ata sporu güreşte kadın sporcular olarak iz bırakmayı hedef edinen Ece Tekin, katıldığı müsabakalardan şampiyon olarak döndü.
17 yaşında yakaladığı başarılar ile komando eğitimini andıran antrenman programı ile Türkiye Şampiyonasına hazırlanan Ece Tekin, Zonguldak\'ta yapıla Yıldızlar Türkiye Güreş Şampiyonası\'nda 56 kilogramda Türkiye Şampiyonu oldu.
Antrenör Şerafettin Ünsal gözetiminde çalışan Ece Tekin, yaz-kış demeden hafta sonları denizde 3 kilometre yüzerek Türkiye Şampiyonası\'na hazırlandı. Yoğun bir antrenman programına tabi olan Kepez Belediyespor Kulübü sporcusu Ece Tekin, Zonguldak’ta yapılan Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda birinci olarak, hedefini dünya şampiyonası olarak belirledi.
Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu,\"Türkiye Şampiyonu olan sporcumuz Ece Tekin\'e üstün gayret ve başarısından dolayı kutluyorum.\"diye konuştu.