Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü 6 yılını paylaşacak
14 Nisan 2015, Salı - 10:50Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, görev süresi olan 6 yılda yaptığı yatırımların tanıtılacağı toplantıya bütün Antalyalıları davet etti. 6 yıllık hizmetleri hakkında bilgiler verecek olan Başkan Tütüncü’nün “Hizmet Tanıtım Toplantısı” 16 Nisan Perşembe saat 11:00\'de Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde yapılacak.
“Birlikte başardık yine başaracağız” sloganıyla 6 yıl boyunca özveri, azim ve gayretle ürettiği hizmet ve eserlerin görücüye çıkacağını belirten Başkan Tütüncü, “6 yıldan bu yana hizmet aşkıyla, şevkle, heyecanla çalışan bir kadronun, Kepez’de ortaya koyduğu hizmetleri tanıtacağız. Herkesi toplantımıza bekliyoruz.” dedi.
Kepez’in 6 yıldaki muazzam değişiminin, gelişiminin hikayesini anlatacağını söyleyen Başkan Tütüncü, “2009’da göreve geldiğimizde Kepez, şehircilik noktasında pek çok eksikleri bulunan, yılların biriktirdiği sorunlarla boğuşan, Antalya’nın arka mahallesi görünümünde bir ilçeydi. 6 yıllık zaman zarfında baş döndürücü bir değişimin ve gelişimin yaşandığı Kepez’de, örnek şehircilik yatırımlarıyla bir yandan modern bir şehir olma yolunda, emin adımlarla ilerliyoruz.” ifadesini kullandı.