Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’den Kınık’a gol yağmuru
10 Nisan 2015, Cuma - 10:44Süper Amatör Lig Play-off müsabakalarında 1 mağlubiyet, 1 beraberlik ve 7 galibiyetle liderliği elinde tutan Kepez Belediyespor, kendi sahasında ağırladığı Kınıkspor\'u gol yağmuruna tuttu.
Kepez Hasan Doğan Stadyumu\'nda oynanan Kepez Belediyespor, Kınık Belediyespor karşılaşmasında ev sahibi takım Kepez oyuna kontrollü başladı. Kınıkspor 25.\'inci dakikada 10 kişi kaldı.Rakibi Kınıkspor karşısında zorlanmadan oynayan Kepez 30\'uncu dakika da bulduğu gol ile maçın ilk yarısını 1-0 önde bitirdi.
İkinci yarı Kepez Belediyespor, 69\'uncu dakikada Hakan Tilki ile bulduğu 2\'inci golün ardından 75\'inci dakika da Salih Sazak, 80\'inci dakikada Metecan, 85\'inci dakikada Enver Ekinci ve 90+1\'de Metecan\'ın attığı gol ile skor 6-0 ulaştı.
Farklı kazandığımız için sevinçli olduklarını dile getiren Kepez Belediyespor Futbol takımı teknik direktörü Mehmet Uğurlu, \"Play-off\'ların final maçı olan Serik Kepez karşılaşmasından önce moral kazanmamızı sağlayan bir maçtı. Hafta sonu Serik Belediyespor\'un sahasında oynayacağımız karşılaşmadan da galip gelerek hedeflediğimiz bir üst lig olan Bölgesel Amatör Ligi\'ne çıkmayı istiyoruz. Serik Kepez karşılaşmasının centilmence bir sportif müsabaka olmasını temenni ediyorum.\"diye konuştu.
Kınık galibiyetinin ardından avarajla Lider konumuna yükselen Kepez Belediyespor, ligin ve play-off\'un şampiyonluk maçı olan Serik Kepez derbisi için de ara vermeden çalışmalara başladı.