Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Yörük Türkmenler Kepez’de coşacak
2 Nisan 2015, Perşembe - 10:39Kepez Belediyesi’nin desteğini alan Antalya Yörük Türkmen Dayanışma Derneği, 5 Nisan Pazar gecesi Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde buluşma gerçekleştirecek.
Kepez’deki merkezde ve 5 Nisan’da saat 20.00’de başlayacak ‘kültür gecesi’ adlı programda, konuk sanatçılar Ümmet Çelik, Özlem Şahin, Adem Kazanoğlu ve halk oyunları ekibi sahneye çıkacak. Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü’nün tüm Antalyalıları davet ettiği geceye katılmak ücretsiz olacak.
Türkmenler piknik düzenliyor
Yörük Türkmenlerin Kepez’deki ikinci buluşması ise, 26 Nisan’da gerçekleşecek. Kepez Meşe Kapısı’nda düzenlenecek 3. Geleneksel Keşkek Şöleni’nde, piknik de yapılacak. Saat 10.00’da başlayacak buluşmada, Türk halk müziği şarkıları seslendirilecek, Yörük Türkmenlerin geleneksel eğlenceleri yaşanacak.