Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Gaziler’e kültür evi müjdesi
30 Mart 2015, Pazartesi - 11:24Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bütünşehir Yasası ile ilçenin yeni mahalleleri olan köylere ilgisini ve yatırımlarını sürdürüyor.
Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri ve belediye meclis üyeleriyle Gaziler Mahallesi’ni ziyaret etti. İlgiyle karşılanan Tütüncü, mahallilerle sohbet etti, hatırlarını sordu ve hizmetle ilgili isteklerini dinledi. Ziyarette belediyenin mobil ekibinin çalışmalarını da inceleyen Tütüncü, mobil belediyecilikle hizmetleri vatandaşın ayağına götürdüklerini söyledi.
Mahalle olmadan önce de hizmet vardı
Tütüncü, Gaziler Mahalle Muhtarı Yıldıray Bakay’ın evinde de bölge halkıyla bir araya geldi. Gaziler’i, Kepez’in, mahallesi olmadan önce de hizmetten mağdur etmediklerine işaret eden Tütüncü, “Geçtiğimiz dönem Gaziler’de 33 bin metre sathi asfalt, park ve muhtar evi çalışmalarını yaptık. Geçtiğimiz aylarda Gaziler’i, şehir merkezine bağlayan 2,5 km uzunluğundaki yolu sıcak asfaltla kapladık.” ifadesini kullandı.
Aile hekimi talebi karşılanıyor
Gaziler Mahallesi’ne, kültür evi müjdesini veren Tütüncü, “ Mahallemize, sosyal ve kültürel etkinliklerini yapabilecekleri şık ve güzel kültür evi inşa edeceğiz. 2016’da yapımını başlatacağımız kültür evinde, bir aile hekiminin de görev yapabileceği birim de olacak.” bilgisini verdi.