Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Şampiyon Kepez
19 Mart 2015, Perşembe - 10:03Antalya Yerel Lig\'de mücadele eden Kepez Belediyespor Yıldız Kızlar Voleybol Takımı finalde Şimşekspor\'u 3-1 yenerek, şampiyon oldu.
Atatürk Kapalı Spor Salonu\'nda saat 20:00\'da başlayan karşılaşmanın ilk setini Kepez Belediyespor kaybetti.(0-1) İkinci setten itibaren atağa kalkan Kepez\'in Yıldız Kızları setlerde tek tek galip gelerek rakibini 3-1 mağlup ederek, Antalya Şampiyonu oldu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, \"Azim ve gayretle zorlu bir sezonun sonunda şampiyon olan Kepez Yıldız Kız Voleybol takımımızı gönülden kutluyorum.\"dedi.
Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ise \"Önce genç takımımız ardından Yıldız kız takımımız Antalya voleybolunun şampiyonu oldular. Şampiyonluğa inanarak çıktıkları bu yolda başarıyı yakaladıkları için hepsini tebrik ediyorum. Antalya voleybolunun bütün kupaları Kepez\'in oldu.\"dedi.
Kepez\'in Yıldız Kızları\'nın şimdiki hedefi Türkiye finallerine katılarak Kepez\'in adını yazdırmak.