Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’e Ankara’da piyango çıktı
14 Mart 2015, Cumartesi - 20:45Play-off mücadelesine son iki hafta kala Ankara deplasmanına giden Kepez\'in dev adamları 2.Lige emin adımlarla ilerliyor.
Türkiye Erkekler Basketbol 3\'üncü Lig\'de mücadele eden Kepez Belediyespor, Ankara deplasmanına gitti. Maliye Milli Piyango\'yu evinde farkla mağlup eden Kepez\'in dev adamları play-off sıralamasında iyi yerde kalabilmek için mücadelesini sürdürüyor.
Ankara Spor Salonu\'nda saat 15:30\'da başlayan karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren Kepez Belediyespor\'un üstünlüğü maçın skorunda farkın oluşmasına neden oldu. İlk periyotu 28-7 skorla Kepez\'in dev adamları maçın 2\'inci periyotunu da 36-18\'lik skorla kapatarak soyunma odasına moralli gitti.
Geçtiğimiz hafta Batman Petrol\'ün maça çıkmaması nedeniyle hükmen galibiyet elde eden Kepez\'in dev adamları üstünlüğünü Ankara\'da göstererek rakibini zorladı. Maçın ikinci devresinde yine üstünlüğünü elinde tutan Kepez Belediyespor, Maliye Milli Piyango\'yu 60-44 mağlup etti
Kepez Belediyespor önümüzdeki hafta evinde ligin son maçı için Bostanlı Spor\'u konuk edecek.