Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez Konyaaltı ile hazırlık maçı yaptı
8 Şubat 2015, Pazar - 01:00Süper Amatör Lig\'de Play-off\'lara kalan Kepez Belediyespor, bu hafta play-off maçı oynayamayacak.
Erdemspor\'un TFF\'ye yaptığı itiraz da henüz bir netlik kazanılmazken 8 Şubat\'ta başlanılan play-off maçlarında da Kepez\'in rakibinin belli olmayışı maçın ertelenmesine neden oldu.
Bu durumu hazırlık maçları yaparak değerlendirmeye çalışan Kepez Belediyespor, Bölgesel Amatör Lig ekibi Konyaaltı Belediyespor ile hazırlık maçı yaptı.
Konyaaltı Belediyespor\'un sahasında dün saat 14:00\'da başlayan karşılaşmada iki takımında gösterdiği başarılı oyun dikkat çekti. Kepez Belediyespor ilk yarı baskılı oyunu sayesinde yakaladığı birçok gol pozisyonunu değerlendiremese de rakibini zorlaması da gözden kaçmadı. İlk yarı Konyaaltı Belediyespor\'un 35 dakikalarda bulduğu gol ile durumu 1-0 oldu.
lk yarı 1-0 mağlup bitiren Kepez Belediyespor ikinci yarı Hakan Tilki ve Salih\'in golleri ile durumu 2-1 öne geçirdi. Maçın son dakikalarında Konyaaltı\'nın 2\'inci golü ile durum eşitlenirken Sal ve Bal ekibi maçı berabere bitirmiş oldu.
Kepez Belediyespor Play-off maçlarının ikinci haftasında ilk maçını, 15 Şubat Pazar günü Kestel Belediyespor sahasında oynayacak.