Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
“İşçilerimizin ikramiyelerini ödedik”
31 Ocak 2015, Cumartesi - 21:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, işçinin alın teri kurumadan hakkını verdiklerini söyleyerek, 352 işçisine toplamda 352 bin lira tutan ikramiyelerini ödedi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçede çok büyük yatırımlar ve hizmetler ürettiklerini belirterek, “Kepez’de çok önemli hizmet ve yatırımlar yapıyoruz. Adeta ilçemizin çehresini değiştirerek, ilçemizi cazibe merkezi haline getiriyoruz. Bu çalışmalarımızı mesai arkadaşlarım olan belediye işçilerimizle birlikte yoğun gayret ve çalışmaları sonucu gerçekleştiriyoruz. Onlar yağmur, çamur, soğuk, sıcak demeden çalışıyorlar. Görev bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyorlar. Onların bu gayretlerini, alın terleri kurumadan ödemek de bizim sorumluluğumuzdur.” ifadesini kullandı.
Belediye işçilerinin ikramiyelerini ödediklerini vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyesi, memuru ile işçisi ile büyük bir ailedir. Biz bu ailenin huzurlu, mutlu, sağlıklı olmasını istiyoruz, diliyoruz. Aynı zamanda çalışanın hakkını da alın teri kurumadan almasını sağlıyoruz. Bu düşüncelerle de 352 işçimizin toplam 352 bin lira olan ikramiyelerini ödedik. Sağlıkla, huzurla, mutlulukla güle güle harcasınlar.” dedi.