Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü mahallelinin ayağına gitti
31 Ocak 2015, Cumartesi - 21:24mahallelinin isteklerini dinledi
Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, düzenlediği mahalle turlarından Hüsnü Karakaş Mahallesi gezisine katıldı.
AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Karasan, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Yusuf İşeri, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Elif Derya Canbulut, Hasan Demir, Ali Demir ve çok sayıda partilinin katıldığı gezinin ilk durağı, AK Parti Kepez İlçe Başkan Yardımcısı ve Hüsnü Karakaş Mahallesi koordinatörü Levent Kerem’in evi oldu.
Hastaları yatağında ziyaret etti
Mahalle muhtarı Ahmet Acar’ın öncülüğünde gezi otobüsüyle mahalleyi gezen Başkan Tütüncü, yatalak 4 hastayı evinde ziyaret etti. Ziyaretinde belediyenin evde sağlık hizmeti imkanlarını duyuran Tütüncü, bu hizmetten haberdar olmayanları bizzat yönlendirdi. Ardından esnaflara da uğrayan Tütüncü, hal hatır sorup ‘hayırlı işler’ dileklerinde bulundu. Gittiği evlerdeki çocuklara oyuncaklar, boyama kitapları, büyüklere de takvim gibi hediyeler veren Tütüncü, hem belediyesinin, hem de merkezi hükümetin ilçesine yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlattı.
En önemli seçim
İlçeye yapılacak, bölge hastanesi, tramvay, okullar, yol, cami gibi projeleri anlatan Tütüncü, vatandaşların sokak aydınlatması, yollara kasis, kaldırım gibi dileklerini not aldı. Organize ettiği gezilerde mahallelinin taleplerini farklı bir formatta dinleyebildiklerini vurgulayan Tütüncü, “2015 seçimlerine sayılı günler kaldı. 2023 öncesindeki en önemli seçim. 2015 seçimini iyi dönmek suretiyle, partimiz iktidarında Türkiye 2023’e yürüyecek. Biz de teşkilat çalışmasını desteklemek ve vatandaşlarımızın taleplerini farklı formatta dinlemek amacıyla programlara katıldık. Zaten 2014 seçimlerinin ardından her gün teşkilatımız ile birlikte vatandaşlarımızın yanında geçirdik. Mahalle mahalle, cadde cadde, ev ev, büyüklerimizle, çocuklarımızla vakit geçiriyoruz, bütün taleplerini dinliyoruz.” dedi.