Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’in dev adamları hırs küpü
29 Ocak 2015, Perşembe - 10:322 haftadır farkla maçın son saniyelerine kadar götüren ve sonrasında mağlup olan Kepez\'in dev adamları Çorlu Belediyespor karşılaşmasını alarak galibiyetleri seriye bağlamak istiyor.
Türkiye Basketbol 3\'üncü Lig\'de mücadele eden Kepez Belediyespor\'un bu haftaki rakibi Çorlu Belediyespor. Evinde konuk edeceği Çorlu Belediyespor karşılaşması için Kepez\'in dev adamları günde çift antrenman yaparak, hırslı bir şekilde maça hazırlanıyor.
Kepez Turgut Özal Kapalı Spor Salonu\'nda takımın Teknik Direktörü Engin Taşkıran, koordinatörlüğünde hazırlanan ekip, Çorlu maçından galip gelmek istiyor. Bu maçı alarak galibiyet serisini bozmadan maçlara devam etmek istiyoruz diyen, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Hakan Çatal, \"Sezonun ilk devresinde Trakya takımlarına karşı 2 mağlubiyetimiz vardı. Bunların 1\'ini aldık 2\'incisini de alarak averajımızı yükseltmek istiyoruz.\"diye konuştu.
Kepez Belediyespor, Çorlu Belediyespor karşılaşma 31 Ocak Cumartesi günü, Kepez Turgut Özal Kapalı Spor Salonunda saat 16:00\'da oynanacak.