Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez, FC Unity’i 2-0 yendi
28 Ocak 2015, Çarşamba - 10:22İlk yarı 5 yeni transferi ile sahaya çıkan Kepez Belediyespor, ikinci yarı A takım kadrosunu maça dahil etti. İlk yarıyı Metecan\'ın golü ile 1-0 önde bitiren Kepez Belediyespor, ikinci yarı Salih\'in golü ile skoru 2-0\'a yükseltti. Kepez Belediyespor sahadan 2-0 galip ayrıldı.
Süper Amatör Lig\'de gösterdiği performans ile play-off\'lara kalmayı başaran Kepez Belediyespor, 8 Şubat\'ta başlayacak müsabakalar öncesinde hazırlık maçları yaparak lige hazırlanıyor. Kepez Hasan Doğan Stadyumu\'nda Gana Takımı olan FC Unity ile hazırlık maçı yapan Kepez Belediyespor, karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı.
Kepez\'in genç oyuncusu Metecan\'ın golü ile ilk yarı 1-0 öne geçen Kepez Belediyespor, baskılı oyunu sayesinde FC Unity\'e geçit vermedi. Kepez\'in altın kramponları bir çok gol pozisyonu bulsa da gole çeviremedi ve ilk yarı soyunma odasına 1-0 galip gitti. Takımın Teknik Direktörü Mehmet Uğurlu, karşılaşmanın ikinci yarısında ise A takımını sahaya çıkardı. Karşılaşmanın 75\'inci dakikasında Salih\'in golü ile durumu Kepez Belediyespor sahadan da 2-0 galip ayrıldı.
Maç hakkında düşüncelerini aktaran Teknik Direktör Mehmet Uğurlu, \"Play-off maçları öncesinde hazırlık maçları yaparak lige daha iyi hazırlanıyoruz\" açıklamasını yaptı. Kepez Belediyespor\'un play-off maçları öncesi 1 hazırlık maçı daha yapması bekleniyor.