Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez TFF’ye kapılarını açtı
21 Ocak 2015, Çarşamba - 13:22Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nun, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği (TÜFAD) işbirliği ile düzenen grassroots C antrenörlük kursu tamamlandı.
Kepez Belediyesi\'nin destekleri ile Kepez Belediyesi Spor Kompleksi\'nde gerçekleştirilen kurslarda, antrenör adayları teorik eğitimlerin yanı sıra, uygulamalı eğitimleri de gerçekleşti.
TFF ve TÜFAD işbirliği ile düzenlenen grassroots C antrenörlük kursu bu yıl Kepez Belediyesi\'nin spor kompleksinin ev sahipliğinde gerçekleşti. 13-22 Ocak tarihleri arasında verilen kurslara 30 antrenör adayı katıldı. TFF eğitimcileri Nedim Karadeniz ve Aykut Canik\'in teorik ve uygulamalı olarak verdiği eğitimler, Kepez Belediyesi Spor Kompleksi\'nde yapıldı.
Teorik derslerin ardından antrenör adayları Kepez\'in yeni açtığı Düden sentetik sahasında uygulamalı olarak eğitimler aldı. Açılan kurs TÜFAD üyesi ve Antalya\'nın futbolcusu Metin Ünal, Öner Gülyana anısına yapıldı.
TÜFAD Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz, \"Antrenörlük eğitimlerinde fiziki şartlar önemliydi. Bu nedenle Kepez Belediyesi\'nin bize tesislerini vermesi ve desteklerinden ötürü teşekkür ederiz.\"diye konuştu.