Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez\'in sağlığıyla yakından ilgileniyoruz
16 Ocak 2015, Cuma - 15:16Akdeniz Kan Hastalıkları Vakfı (AKHAV) Başkanı kan ve genetik hastalıklar uzmanı Prof. Dr. Duran Canatan, Antalyalı kadınlara, kadının genetik kan sağlığı başlıklı seminer zincirinin ilk halkasını bugün başlatıyor.
Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün Ocak ayı etkinlikleri arasında yer alan seminerler, 19, 20, 21, 22 ve 23 Ocak’ta AKMEK Sakarya Kurs Merkezi’nde saat 14.30’da yapılacak.
İlçesindeki kültür, eğitim ve sosyal birliktelik mekanlarında Ocak ayında 45 etkinlik gerçekleşeceğini hatırlatan Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, kültür ve sanat etkinliklerinin yanı sıra toplum sağlığını korumak için de çalışmalar yaptıklarını söyledi. Tüm etkinliklerinin ücretsiz olduğunu ifade eden Tütüncü, “Hazırladığımız etkinlikler, 7’den 70’e herkesin kültür, sanat, sağlık, milli ve manevi değerlerimizi göstermek adına önemli buluyoruz.” dedi.