Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez Korkutelispor’u konuk ediyor
15 Ocak 2015, Perşembe - 10:59Süper Amatör Lig\'de mücadele eden Kepez Belediyespor\'da play-off maçlarına odaklandı. Geçtiğimiz haftasonu Kınıkspor galibiyetinin ardından play-off\'u garantileyen Kepez Belediyespor\'un bu hafta rakibi Korkutelispor.
2\'inci devrenin son maçını evinde konuk edeceği Korkutelispor ile oynayacak olan Kepez\'in Altın Kramponları, play-off\'u garantiledikten sonra rahat bir nefes aldı. Ancak hemen Play-off maçları için yoğun bir antrenman programına odaklanan Kepez Belediyespor, hedefinde galibiyetler alarak bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lige çıkmak.
Kepez Belediye Spor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ercan Mutlu ise \"Göreve gelirken ilk hedefim ve tek arzum bu takımı BAL liginde görmekti. İnşallah onu da göreceğiz. Şu anda BAL\'a giden yolda ilk hedefimiz olan Play-off\'u garantileyerek, yoğun bir çalışma içerisine giriyoruz. İnşallah ben inanıyorum ki hep birlikte bunu başararak, play-off\'lardan da anlımızın akı ile çıkıp önümüzdeki sezon BAL\'da forma giyeceğiz.\" dedi.
Takımın teknik direktörü Mehmet Uğurlu, \"Play-off öncesi son maçımız olan Korkutelispor karşılaşmasını da alarak rahat bir şekilde hazırlanmak istiyoruz. Korkuteli karşılaşmasından sonra 2 günlük izinin ardından yoğun antrenman programına giriyoruz.\" ifadesini kullandı.
Kepez Belediyespor, Korkutelispor karşılaşması 18 Ocak Pazar günü Hasan Doğan Stadyumu\'nda saat 14:00\'de başlayacak.