Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez Belediyespor Edirne deplasmanında
9 Ocak 2015, Cuma - 09:45Trakya Üniversitesi Meriçspor ile hafta sonu karşılaşacak olan Kepez\'in dev adamları, devre arasını yoğun bir idman programı geçirdi.
Lig\'de gösterdiği başarı ile haftalarca galibiyet zincirini bozmadan devam Kepez\'in 12 dev adamı, iki haftalık devre arasında da çalışmalarını sürdürdü. Türkiye Erkekler Basketbol 3\'üncü Lig\'de ikinci devrenin ilk maçı için hazırlıklarına devam eden Kepez Belediyespor, idmanların Turgut Özal Kapalı Spor Salonu\'nda sürdürüyor.
Günde çift antrenman yapan Kepez\'in dev adamları ikinci devrenin ilk maçı olan Trakya Üniversitesi Meriçspor deplasmanı için çalışıyor. Birinci devre gösterdiği başarı ile ligde üst sıralarda Kepez\'in adını koruyan ve lider olan Kepez\'in dev adamları Meriçspor deplasmanından galip gelerek avantajı ele geçirmek istiyor.
Kepez\'in dev adamlarına Trakya Üniversitesi Meriçspor deplasmanında başarılar dileyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençlere sporu sevdirmek ve spor sevgisini içlerine yerleştirme noktasında lokomotif olan Kepez Belediyespor basketbol takımının Edirne deplasmanından iyi haberle dönmelerini istedi.
T.Ü Meriçspor- Kepez Belediyespor karşılaşması 11 Aralık Pazar günü Edirne Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu\'nda saat 16:00\'da oynanacak.