Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncü meclis üyeleri ve meclis üyelerinin eşleriyle
31 Aralık 2014, Çarşamba - 13:15Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Masa Dağı Seyir Terası’nda meclis üyeleri ve meclis üyelerinin hanımlarıyla bir araya geldi.
Meclis üyelerinin bir araya gelmesi ve tanışması birlik beraberlik içerisinde olması kadar meclis üyesi eşleri kadınlarında bir arada olmasının önemine değinen Başkan Tütüncü, “Meclis üyesi arkadaşlarımızla bir araya geliyoruz. Bizler grup toplantılarımızda, meclis toplantılarımızda buluşuyoruz. Çıktığımız bu meşakkatli yolda hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bazen siz değerli ailelerimizden de feragat ettiğimiz zamanlar oluyor. Burada bizim çalışmalarımızda sizlerin verdiği destek de bizleri motive ediyor.” dedi.
Tütüncü konuşmasını şu sözlerle tamamladı, “İşte bu noktada yoğun çalışma tempomuz içerisinde bizlerin yanında olmanızdan dolayı sizlere çok çok teşekkür ediyorum. Bu düşüncelerle eşim Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte siz değerli meclis üyesi kadınlarımıza ve meclis üyesi arkadaşlarımın eşlerini bir araya getirmek istedik. Katılımlarınızdan, birlik ve beraberliğinizden, eşlerinize gösterdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.”