Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’den 71 öğrenciye yaş günü kutlaması
29 Aralık 2014, Pazartesi - 10:32Öğrencilerle pasta kesen Başkan Tütüncü, “Çocuklarımızı birbirleri ile kaynaştırmak ve güzel hoş bir vakit geçirtmenin çabası içerisindeyiz.Bu anlamalı günde inşallah Allah bu yavrularımıza sağlıklı ve sıhhatli ömürler nasip eder diyorum ve çocuklarımızın yeni yaşlarını kutluyorum.” diye konuştu.
Kepez Belediyesi Spor Okulları\'nın her ay düzenlediği geleneksel yaş günü kutlamaları bu ayda tertip edildi. Turgut Özal Kapalı Spor Salonu\'nda gerçekleşen kutlamaya katılan Kasım ve Aralık ayı doğumlu 71 çocuk ile velileri doyasıya eğlenerek keyifli vakit geçirdi.
Palyaçolar eşliğinde yüz boyama, balon katlama sanatı ile gerçekleştirilen eserler ve dans gösterileri ile eğlenceli 2 saat geçiren çocuklar daha sonra kutlamaya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile yaş günü pastasını kesti.
Çocuklar ile oynayan Başkan Tütüncü, konuşmasında şunları söyledi, “Çocuklarımızı birbirleri ile kaynaştırmak ve güzel hoş bir vakit geçirtmenin çabası içerisindeyiz. Bu anlamalı günde inşallah Allah bu yavrularımıza sağlıklı ve sıhhatli ömürler nasip eder diyorum ve çocuklarımızın yeni yaşlarını kutluyorum. Ben burada olduğum için çok mutluyum. Anne ve babalar evlatları ile evlatlar anne ve babaları ile gurur duysun istiyorum.”
Konuşmanın ardından Başkan Tütüncü, öğrenci ve velilerle önce toplu, sonra ise tek tek fotoğraf çektirdi. Öğrencilerin müzik eşliğindeki oyunlarına eşlik eden Tütüncü, velilerle de bol bol sohbet etti.